location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Споживачам
Закупівля електроенергії

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАКУПІВЛЮ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗГІДНО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ»!

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі Закону) цей Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі - товару, дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень.

Згідно ч. 1 ст. 12 Закону закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з таких процедур:

  • відкриті торги;
  • конкурентний діалог;
  • переговорна процедура закупівлі.

Статтею 35 Закону України «Про публічні закупівлі» чітко визначено умови застосування переговорної процедури закупівлі.

У відповідності до ст. 16 Закону замовник не встановлює кваліфікаційні критерії та не визначає перелік документів, що підтверджують подану учасниками інформацію про відповідність їх таким критеріям, у разі закупівлі електричної енергії.

Додатково звертаємо Вашу увагу, що організацією та проведенням переговорної процедури закупівлі займається замовник (споживач). Проведення даної процедури займає досить тривалий період часу, тому рекомендуємо розпочинати її заздалегідь.

У випадку виникнення заборгованості за спожиту електричну енергію, що спричинено невчасним проведенням переговорної процедури та, як наслідок неможливістю укладення договору про закупівлю електричної енергії, АТ «Чернівціобленерго» буде обмежувати енергопостачання об’єктів споживача згідно вимог правил користування електричною енергією.

З повагою,
Адміністрація
АТ «Чернівціобленерго»