location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980

person

Шикута Юрій Миколайович

Директор технічний


person

Бортник Іван Федорович

Заступник технічного директора з розподільчих мереж


person

Гап'як Михайло Володимирович

Заступник технічного директора з високовольтних мереж


person

Місюрко Віталій Олександрович

Заступник технічного директора з питань приєднань


business

Служба ПС 35 кВ і вище 

 

Основне завдання: забезпечення у відповідності з вимогами ПТЕ, іншими директивними, керівними та інструктивними матеріалами, дотримання “Правил безпечної експлуатації електроустановок” електропостачання споживачів через надійну роботу обладнання, утримання будівель і споруд у справному стані.

Основна ціль на поточний рік: провести заміну фізично зношених та морально застарілих масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні. Проведення перевірки захисних засобів та забезпечення моніторингу електрогазових вимикачів упродовж року.

 
person

Перун Володимир Васильович

Начальник cлужби ПС 35 кВ і вище 

 
phone

(0372) 58-49-77


business

Служба ліній 35 кВ і вище 

 

Основне завдання: забезпечення надійної передачі електроенергії на підстанції 35 і 110 кВ по ПЛ електропередавання 35 і 110 кВ, а також забезпечує високийтехнічний рівень експлуатації і ремонтів повітряних ліній електропередавання 35 і 110 кВ.

Основна ціль на поточний рік: забезпечення виконання планів капітального ремонту і технічного обслуговування повітряних ліній у встановлені терміни, усунення наслідків аварійних пошкоджень повітряних ліній.

 
person

Ступак Іван Володимирович

Начальник cлужби ліній 35 кВ і вище 

 
phone

(0372) 58-49-73


business

Служба ізоляції та захисту від перенапруг 

 

Основне завдання: забезпечення експлуатаційної надійності електрообладнання підстанції і мереж 0,4-110 кВ в області ізоляції і захисту від перенапруг шляхом проведення діагностичного контролю і випробувань діючого та нововеденого обладнання згідно нормативних матеріалів.

Основна ціль на поточний рік: постійне діагностування стану та випробування підстанцій 35-110 кВ згідно відповідних норм.

 
person

Павличенко Вадим Володимирович

Начальник cлужби ізоляції та захисту від перенапруг 

 
phone

(0372) 52-64-75


business

Служба релейного захисту електроавтоматики і електровимірювань 

 

Основне завдання: забезпечення правильної та надійної роботи пристроїв РЗА, що перебувають у керуванні та віданні ОДС енергопостачальної Компанії.

Основна ціль на поточний рік: безперебійне електропостачання споживачів через надійну роботу пристроїв релейного захисту та забезпечити проведення заміни застарілих існуючих захистів комірок 10 кВ на мікропроцесорні.

 
person

Рутка Микола Штефанович

Начальник cлужби релейного захисту електроавтоматики і електровимірювань

 
phone

(0372) 52-73-94


business

Служба засобів диспетчерського і технічного керування 

 

Основне завдання: забезпечення правильної та надійної роботи пристроїв ЗДТК, що використовуються службами та відділами АТ “Чернівціобленерго”.

Основна ціль на поточний рік: постійне проведенення планового технічного обслуговування і ремонту засобів диспетчерського та технологічного керування згідно заявок.

 
person

Іваницький Рудольф Петрович 

Начальник cлужби засобів диспетчерського і технічного керування 

 
phone

(0372) 58-49-90


business

Цех по ремонту обладнання 

 

Основне завдання: забезпечення РЕМ металевими конструкціями для виконання капітального ремонту ПЛ0,4-10 кВ та виготовлення КТП для заміни РЕМами зношених при проведенні капітального ремонту.

Основна ціль на поточний рік: постійне виконання цехом завдань по ремонту силових трансформаторів 10/0,4 кВ згідно планів капремонтів розподільчих мереж Компанії.

 
person

Вариниця Іван Васильович

Начальник цеху по ремонту обладнання

 
phone

(0372) 58-49-69


business

Група нагляду за експлуатацією 

 

Основне завдання: технічний нагляд за станом об'єктів напругою 0,4-10кВі контроль на них протиаварійної роботи.

Основна ціль на поточний рік: забезпечення своєчасного моніторингу аварійних відключень та аналізу їх причин у встановлені терміни, з метою своєчасного надання якісної електричної енергії споживачам, якісне виконання капітального ремонту, контроль та своєчасність виконання приписів. Інспектуючи організації, своєчасне проведення розслідування технологічних порушень.

 
person

Панівський Віктор Григорович

Начальник групи нагляду за експлуатацією 

 
phone

(0372) 58-49-36


business

Виробничо-технічний відділ 

 

Основне завдання: організація технічного обслуговування і капітального ремонту електромереж АТ “Чернівціобленерго”.

Основна ціль на поточний рік: виконання капітального ремонту та технічне обслуговування.

 
person

Обершт Юлія Анатоліївна

Начальник виробничо-технічного відділу 

 
phone

(0372) 52-40-01


business

Оперативно-диспетчерська служба 

 

Основне завдання: здійснює оперативне управління повітряними  лініями електропередач і підстанціями 110/35 кВ, затвердженим технічним директором ПрАТ “ЕК “Чернівціобленерго”.

Основна ціль на поточний рік: гарантування умов праці згідно вимог безпеки та охорони праці при підготовці робочих місць та допуску до робіт.

 
person

Вілков-Соковський Володимир Михайлович

Начальник оперативно-диспетчерської служби 

 
phone

(0372) 52-36-26


business

Служба розподільних мереж 

 

Основне завдання: здійснює технічне керівництво через керівників районів електричних мереж процесом ремонту та експлуатації повітряних ліній (ПЛ) 0,4-10 кВ, кабельних ліній електропередачі напругою (ПЛ) 0,4-6-10 кВ встановленими на них апаратами та обладнанням, трансформаторних підстанцій(ТП) 6-10/0,4 кВ, розподільчих пунктів (РП)10 кВ.

Основна ціль на поточний рік: вчасна та якісна підготовка планів та звітів по капітальному ремонту та технічному обслуговуванню розподільних мереж у визначені терміни.

 
person

Крушніцький Віктор Іванович

Начальник служби розподільних мереж

 
phone

(0372) 58-49-36


business

Відділ з приєднань та перспективного розвитку 

 

Основне завдання: оперативно–методичне керівництво структурних підрозділів РЕМ ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» під час надання послуг із стандартного приєднання електроустановок споживачів до електричних мереж Компанії та здійснення контролю за дотриманням чинного законодавства при наданні таких послуг; виготовлення та супровід документів під час надання послуг із приєднання, яке не є стандартним(нестандартне приєднання); надання послуг із виготовлення проектної документації на електропостачання внутрішньобудинкових електричних мереж, в тому числі проектної документації на електроопалення; підготовка та супровід документів під час надання послуг із приєднання електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії, з використанням альтернативних джерел енергії.

Основна ціль на поточний рік: своєчасність видачі технічних умов, достатність та обґрунтованість змісту технічних умов у відповідності до законодавства; контроль за дотриманням законодавства при наданні РЕМ послуг з приєднання.

 
person

Андрицуляк Тарас Васильович

Начальник відділу з приєднань та перспективного розвитку 

 
phone

(0372) 58-49-09