location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980

Шановні споживачі електричної енергії! Доводимо до Вашого відома способи оплати за спожиту електроенергію:


account_balance

У банківських відділеннях 

Для сплати за спожиту електричну енергію без платіжних документів, наданих АТ "Чернівціобленерго", Вам достатньо вказати своє прізвище, адресу або особовий рахунок (вказаний на платіжному документі, виданому постачальником) у пунктах прийому платежів Товариства та відділеннях "Ощадбанку", "Приватбанку" та інших банківських установ.

Згідно наданих реквізитів касир вказує абоненту суму до сплати та видає після її оплати фіскальний касовий чек, який необхідно зберігати абоненту 3 роки.

Перелік банківських установ, що здійснюють приймання платежів за електроенергію для АТ "Чернівціобленерго" від населення:

  • "Ощадбанк"
  • "ПриватБанк"
  • "Апекс Банк"
  • Банк "Фамільний"
  • "Перший Інвестаційний банк"

Комісія – 0 грн.

Термін зарахування – 1 банківський день.


computer

Оплата через Інтернет - "Персональний кабінет" 

З 30 квітня 2013 року, на веб-сайті Товариства (http://oblenergo.cv.ua) з'явилася нова послуга "Персональний кабінет".

В зв’язку з прогресом комп'ютерних технологій, ідея створення такої послуги виникла та реалізувалась з метою економії витрат Вашого часу, уникнення зайвих черг, позбавлення невдоволень та поліпшення сервісу побутового сектору.

Дана послуга передбачає можливість користувачу самостійно вести розрахунки за спожиту електроенергію, аналізувати власне споживання, а саме:

  • передавати показники лічильників електричної енергії;
  • отримувати інформацію про проведені платежі;
  • здійснювати оплату за спожиту електроенергію.

Для того щоб користуватись цією послугою, в першу чергу необхідно зареєструватися на веб-сайті Компанії, користуючись контекстом меню. Надалі ввівши логін та пароль буде відкрито доступ до послуги. Застосовуючи підказки меню веб-сайта Компанії отримуйте інформацію та користуйтесь послугою "Персональний кабінет".

В разі виникнення питань або пропозицій, дорогі користувачі, пишіть на форум веб-сайта АТ "Чернівціобленерго".

Комісія – 0 % ("ПриватБанк")

Комісія – 1 % (Система iPay)

Термін зарахування – 1 банківський день.


credit_card

"Регулярні платежі" - списання з платіжної картки (послуга доступна для клієнтів "ПриватБанка")

Щоб здійснити оплату за спожиту електроенергію, Вам не потрібно відвідувати відділення банку.

АТ "Чернівціобленерго" та "ПриватБанк" надають Вам можливість сплачувати платіжні документи автоматично і регулярно.

Для цього Вам необхідно просто підключитися до послуги "ПриватБанку» - «Регулярні платежі» і банк буде здійснювати платежі замість Вас.

Як це працює?

Ви укладаєте з "ПриватБанком" договір, зазначивши одержувача платежу - АТ "Чернівціобленерго" і щомісячно автоматично банк буде знімати з Вашого рахунку суму, яка нарахована Вам за спожиту електроенергію в попередньому місяці енергопостачальником. Ви назавжди забуваєте про черги до каси.

Щоб скористатися цією послугою, Вам необхідно відвідати лише один раз відділення банку з паспортом і довідкою про присвоєння ІПН, вказати номер Вашого карткового рахунку у "ПриватБанку" та написати заяву.

Комісія – 0 грн.

Термін зарахування – 1 банківський день.

Повідомлення про проведений платіж.

Після здійснення платежу на Ваш мобільний телефон буде надходити SMS-повідомлення.


account_balance_wallet

Оплата через систему Інтернет–банкінгу Приват24

Для оплати вартості спожитої електроенергії, Вам не потрібно відвідувати відділення банку. АТ "Чернівціобленерго" та "ПриватБанк" надають Вам можливість сплачувати вартість спожитої електроенергії за допомогою сервісу «Інтернет – банкінг «Приват 24».

Як це працює?

Вам необхідно зареєструватися на сайті «ПриватБанку» в системі Приват24 та проводити оплату за спожиту електроенергію в розділі Комуналка – Оплата заборгованості – Електроенергія, за допомогою своїх рахунків та карток.

Комісія – 0 грн.

Термін зарахування – 1 банківський день.

Повідомлення про проведений платіж.

Після здійснення платежу, Ви зможете роздрукувати квитанцію з підписом та печаткою банку, а також на Ваш мобільний телефон буде надходити SMS-повідомлення.


devices_other

Оплата через мережу платіжних терміналів та центрів самообслуговування

Споживачам АТ «Чернівціобленерго» також доступна можливість сплачувати за спожиту електроенергії через платіжні термінали та центри самообслуговування.

Як це працює?

Щоб здійснити оплату за спожиту електроенергію, Вам необхідно скористатися терміналом самообслуговування та за допомогою банківської картки або готівки здійснити оплату.

  • Термінали самообслуговування «ПриватБанку» (комісія – 0 грн., термін зарахування 1 банківський день);
  • Інші термінали самообслуговування.

Повідомлення про проведений платіж.

Після здійснення платежу на Ваш мобільний телефон буде надходити SMS-повідомлення та Ви матимете змогу отримати квитанцію про оплату.