location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Чи може бути здійснене перенесення приладу обліку електроенергії за бажанням споживача?

Перенесення (зміна місця розташування) приладів обліку електроенергії за бажанням споживача здійснюється енергопостачальником за умови, якщо це не суперечить діючим вимогам Правил улаштування електроустановок. При цьому пунктом 11 Правил користування електроенергією для населення (далі – Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та доповненнями) передбачено, що ці роботи виконуються за рахунок споживача.

Для вирішення питання щодо перенесення приладу обліку електроенергії споживачу необхідно звернутися з відповідною письмовою заявою на ім’я начальника району електричних мереж ПАТ «Чернівціобленерго» (далі – РЕМ ).

Після цього персоналом РЕМ здійснюється виїзд за адресою проживання абонента та визначається доцільність і можливість переносу електролічильника.

При наявності такої можливості та якщо це не суперечить вимогам Правил улаштування електроустановок персоналом РЕМ виконуються роботи щодо зміни місця розташування приладу обліку.