Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Куток споживача   »   Питання-відповідь
16. Хто і за які кошти повинен відновлювати викрадені прилади обліку електроенергії?

Пунктом 11 Правил користування електроенергією для населення (далі – Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та доповненнями) передбачено, що відповідальність за збереження приладів обліку,

детальніше »

|  1  2  |
← попередня сторінка
  
Авторське право © 2009-2017
ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA