Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
 
Куток споживача   »   Питання-відповідь
1. Хто повинен придбати прилади обліку електроенергії, оплачувати їх вартість, вартість послуг з їх встановлення і підключення та здійснювати подальше їх технічне обслуговування?

Пунктом 8 Правил користування електроенергією для населення (далі – Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та доповненнями) визначено що прилади обліку електроенергії мають

детальніше »

2. Яка кількість приладів обліку електроенергії може бути встановлена у споживача за однією адресою?

Відповідно до пункту 9 Правил користування електроенергією для населення (далі – Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та доповненнями), у квартирах або на інших об’єктах споживача,

детальніше »

3. Чи може бути здійснене перенесення приладу обліку електроенергії за бажанням споживача?

Перенесення (зміна місця розташування) приладів обліку електроенергії за бажанням споживача здійснюється енергопостачальником за умови, якщо це не суперечить діючим вимогам Правил улаштування електроустановок. При цьому

детальніше »

4. Яким вимогам повинен відповідати прилад обліку електроенергії, який встановлюється у споживача?

Виготовлення та випуск в Україні приладів обліку електричної енергії здійснюється відповідно до чинних міждержавних стандартів (ГОСТ 6570-96, ГОСТ 30207-94). Більшість виробників при випуску сучасних електролічильників дотримується також і міжнародних

детальніше »

5. Які існують вимоги до наявності пломб на приладах обліку електроенергії та у яких випадках і ким вони можуть бути зняті?

Відповідно до пункту 2 статті 11 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», лічильники в якості розрахункових дозволяється застосовувати лише за умови, якщо вони пройшли державну метрологічну атестацію або повірку.

детальніше »

6. У чому полягають переваги та різниці в експлуатації електронних та електромеханічних (індукційних) приладів обліку електроенергії?

З метою визначення обсягу спожитої електроенергії на даний час застосовуються індукційні та електронні прилади обліку електричної енергії.
Індукційні та електронні прилади обліку відрізняються за способом

детальніше »

7. Які переваги має встановлення приладу обліку електроенергії на фасаді будинку споживача?

Згідно з пунктом 8 ПКЕЕн, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.99 № 1357, прилади обліку електричної енергії мають бути придбані, встановлені та підключені енергопостачальником.

детальніше »

8. У яких випадках доцільне встановлення у споживачів приладів диференційованого (погодинного) обліку електроенергії?

Прилади диференційованого (погодинного) обліку електричної енергії – це засоби обліку, що використовуються для визначення обсягу спожитої електричної енергії з реєстрацією показань приладу обліку диференційовано за відповідними періодами доби.

детальніше »

9. У яких випадках можливе тимчасове безоблікове користування електроенергією?

Пунктом 18 Правил користування електроенергією для населення (далі – Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та доповненнями), передбачено, що тимчасове безоблікове споживання електроенергії

детальніше »

10. Яка періодичність знімання показань приладу обліку електроенергії?

Періодичність знімання показань приладів обліку споживачами встановлена пунктом 21 Правил користування електроенергією для населення (далі – Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та

детальніше »

11. Як правильно зчитувати показання приладу обліку електроенергії?

Прилади обліку електричної енергії, що встановлюються у побутових споживачів, мають різні конструктивні та експлуатаційні властивості. При цьому електролічильники одного типу можуть мати відмінності у конструкції та зовнішньому вигляді та

детальніше »

12. Чи можна самостійно перевірити правильність роботи приладу обліку електроенергії?

У випадку наявності у споживача сумнівів щодо правильності роботи приладу обліку електроенергії або виявлення недоліків у його роботі йому необхідно невідкладно звернутися до РЕМ  з письмовою заявою щодо здійснення технічного огляду приладу обліку на

детальніше »

13. Хто несе відповідальність за збереження приладу обліку електроенергії?

Відповідно до пункту 11 Правил користування електроенергією для населення (далі – Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та доповненнями), відповідальність за збереження приладів обліку,

детальніше »

14. Що робити споживачу електроенергії у випадку пошкодження приладу обліку?

У разі виявлення зовнішнього пошкодження приладу обліку електроенергії споживач зобов`язаний негайно письмово повідомити про це енергопостачальника відповідно до пункту 14 Правил користування електроенергією для населення (далі –

детальніше »

15. Яка встановлена відповідальність споживача за пошкодження приладу обліку електроенергії?

Відповідно до пунктів 14 та 42 Правил користування електроенергією для населення (далі – Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та доповненнями), споживач електроенергії зобов’язаний

детальніше »

|   1  | 2 |
наступна сторінка →
  
Авторське право © 2009-2017
ПАТ ЕК «Чернівціобленерго»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA