58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А
канцелярія: +38 (0372) 58-49-82
тел./факс: +38 (0372) 55-37-53

Новини
 
« назад до переліку

11.06.2018    
Компанія вітає Ярослава Єримея з 75-річчям

 

Енергетики Буковини вшанували свого колишнього працівника – начальника Кіцманського РЕМ Єримея Ярослава Григоровича з поважним 75-річчям.

 

Від імені керівників компанії та трудового колективу Марія Прокопець, голова профспілкового комітету Товариства привітала ювіляра на його рідній Кіцманщині. Щира увага, теплі слова та приємний подарунок – найменше з того, що могли подарувати працівники компанії, якій Ярослав Григорович віддав більшу частину свого життя.

 

До компанії пан Ярослав прийшов у далекому 1970 році на посаду старшого диспетчера. Згодом йому довірили вакансію головного інженера, потім заступника начальника Кіцманського РЕМ, невдовзі – й начальника підрозділу районних електромереж. Загалом – 41 рік відданої праці в обленерго.

 

Цього ювілейного дня до привітань також долучилися адміністрація району, нинішнє керівництво Кіцманського РЕМ, працівники підрозділу, колеги та друзі шановного енергетика.

 

Усі працівники обленерго щиро вітають Ярослава Григоровича зі святом: козацького здоров’я, життєвих радощів, добра від людей, щедрості від долі.

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»