58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А
канцелярія: +38 (0372) 58-49-82
тел./факс: +38 (0372) 55-37-53

Новини
 
« назад до переліку

07.05.2018    
Енергетики краю забезпечили електропостачання Чемпіонату на найвищому рівні (фото)

IV етап Чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та III етапу Чемпіонату Європи на квадроциклах відбулися 5-6 травня у Чернівцях на високому рівні.

 

Масштабне свято спорту на Буковині стало можливим в тому числі й завдяки якісній роботі енергетиків краю. Адже працівники енергопостачальної компанії доклали максимум зусиль задля якісного та безперебійного електропостачання спортивного заходу.

 

Зокрема, спеціалісти встановили електроопори, провели електромонтажні роботи, налагодили захист електромережі, провели замір заземлення та здійснили профілактичні роботи електрообладнання території мотокросу. Провели лінію електропередач та забезпечили надійне електропостачання новозбудованого майданчика, призначеного для містечка спортсменів. Організували чергування і нагляд бригади енергетиків за об’єктами електропостачання змагань.

 

 

 

Товариство завдячує своїм працівникам, зокрема службі ізоляції та Чернівецькому РЕМ, за фахову якісно виконану роботу та високий професіоналізм. Енергетики краю вкотре забезпечили електропостачання Чемпіонатів на найвищому рівні.

 

 Переглянути фото можна  тут

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»