58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А
канцелярія: +38 (0372) 58-49-82
тел./факс: +38 (0372) 55-37-53

Новини
 
« назад до переліку

13.11.2017    
У Герцаївському РЕМ обговорювали проблематику роботи оперативних працівників

До Дня оперативного працівника на базі Герцаївського РЕМ у п’ятницю, 10 листопада, відбувся захід, під час якого фахівці ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» оцінювали готовність об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період. До обговорення проблематики роботи оперативних працівників запросили старших диспетчерів РЕМ.

У вступному слові заступник технічного директора Іван Бортник наголосив на важливості завдань оперативного персоналу РЕМ у період підвищеної складності в осінньо-зимові місяці. Зокрема, йшлося про безперебійне постачання споживачів електроенергією.

 

З оглядом порушень охорони праці оперативним персоналом при обслуговуванні електроустановок виступила провідний інженер служби охорони праці Ольга Гап’як.

Про підготовку оперативного персоналу до роботи в осінньо-зимовому періоді повідомив начальник оперативно-диспетчерської служби Володимир Вілков-Соковський.

Також на зібранні енергетики розглянули результати протиаварійних тренувань оперативного персоналу, які проводилися згідно із заходами з підготовки проходження осінньо-зимового періоду. Наприкінці проаналізували стан підготовки Герцаївського РЕМ до проведення грудневого режимного дня та інші нагальні питання роботи з персоналом з метою поліпшення оперативної дисципліни та професіоналізму працівників.

 

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго».