58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А
канцелярія: +38 (0372) 58-49-82
тел./факс: +38 (0372) 55-37-53

Новини
 
« назад до переліку

03.11.2017    
Працівники компанії працювали у хуртовину в снігу по коліна

У яких умовах днями довелося розчищати дороги, звільняти від дерев та гілляк лінії електропередач у гірській місцевості, розповіли працівники Путильського РЕМ.

Буревій, який пронісся Буковиною на початку тижня, приніс чимало роботи енергетикам Чернівецької області. Прогнози синоптиків щодо хуртовин, снігопадів та ожеледиці сповна відчули мешканці гірських районів області.

Зокрема, на Путильщині пориви вітру сягали 20-28 метрів на секунду, випав мокрий сніг, утворилася ожеледиця. Негода викорчовувала величезні – до 35-40 метрів заввишки – дерева і кидала на лінії електропередач, від чого проводи обривалися, обладнання виходило з ладу. Складні погодні умови знеструмили чимало населених пунктів Путильського району.

Саме у таких умовах довелося працювати енергетикам ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»: під час хуртовини, поривів вітру, у снігу по коліна працівники розпилювали повалені негодою дерева, розчищали трасу.

За словами енергетиків найскладнішим і найважливішим у цій ситуації було зберегти неушкодженими людей. Адже дерево, яке висить на обліплених снігом та ожеледдю електропроводах (подекуди були ушкодженні високовольтні лінії), при розпилюванні може повестися непередбачувано. Ускладнював умови роботи штормовий вітер з мокрим снігом. Та, незважаючи на тривалий буревій, чотири бригади енергетиків Путильського РЕМ упродовж 30-31 жовтня мужньо виконували свою роботу.

Злагодженість дій технічної дирекції Компанії та енергетиків Путильщини дали свої результати – наразі оселі мешканців району вже під'єднанні до електропостачання.

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»