58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А
канцелярія: +38 (0372) 58-49-82
тел./факс: +38 (0372) 55-37-53

Новини
 
« назад до переліку

30.08.2017    
Підсумки організації відпочинку та оздоровлення дітей працівників ПрАТ ЕК Чернівціобленерго влітку 2017 року

Профком ПрАТ "ЕК "Чернівціобленерго" провів велику роботу з організації відпочинку та оздоровлення працівників Компанії та їх дітей влітку 2017 року.

Цьогоріч дев’ять літніх відпочинкових таборів області гостинно приймали дітей енергетиків. Це ті, що впродовж багатьох років користуються заслуженою популярністю серед працівників обленерго: «Буковинське орлятко» та «Вербиченька» у Сторожинецькому районі, «Вогник Буковини» у Глибоцькому районі, «Юність», «Черемош» та «Зелені пагорби» у Вижницькому районі, «Калинка» у Новоселицькому районі, «Озерний» та Навчально-спортивна база «УКРАЇНА» (Ворохта) у Івано-Франківській області.

Для дитячого відпочинку організація закупила путівки на суму 265,2 тис. грн. Батьківська доплата становила не більше 10% вартості. За рішенням профкому, багатодітним сім’ям путівки на відпочинок надавалися безкоштовно.

Крім того, як і кожного року, працівники організації мали можливість відпочити біля моря на базі відпочинку «Общепітовець», що у Затоці Одеської області. Для працівників Компанії та їх родин закуплено путівок на 250 тис. грн., згідно Колдоговору.

 

Поїздки вихідного дня, організовані компанією, подарували всім бажаючим мандрівки у Львів, Одесу, на базу відпочинку Буковель та інші цікаві місця України. Працівники Кельменецького РЕМ відпочивали на морі в Одеській області протягом вихідних днів.

Станом на кінець літа 2017 року, кошти профсоюзного бюджету, виділені на організацію відпочинку працівників Компанії та їх дітей, використані у повному обсязі.

 

 

ПРОФКОМ