58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А
канцелярія: +38 (0372) 58-49-82
тел./факс: +38 (0372) 55-37-53

Новини
 
« назад до переліку

28.02.2017    
Енергетики Кіцманщини та Надвірнянщини помірялись силами на спортивних змаганнях

У п’ятницю, 24 лютого, енергетики Кіцманського РЕМ приймали в себе гостей із Івано-Франківської області. Працівники Надвірнянського РЕМ ПАТ «Прикарпаттяобленерго»  завітали на Буковину на спортивні змагання. Енергетики двох РЕМ вправлялись у силі, спритності та влучності.

Змагання відбувалися в таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, більярд, настільний теніс, дартс і стали справжнім спортивним святом. Енергетики не лише поборолися між собою за перемогу, а й поспілкувались і обмінялись виробничим досвідом. А завдяки багатій спортивній програмі кожен учасник міг проявити себе якнайкраще.

Турнір засвідчив, що енергетики вміють не лише наполегливо працювати, а й небайдужі до спорту та здорового способу життя.

Енергетикам Кіцманщини вдалося здобути перемогу у чотирьох видах спорту, і лише в змаганнях з настільного тенісу, вони поступилися гостям з Івано-Франківщини.

Спортивні змагання відбулись вперше, але, сподіваємося в майбутньому вони стануть хорошою традицією. Начальник Надвірнянського РЕМ Дмитро Буняк вже запросив енергетиків Кіцманщини у гості.

 

 

 

Прес-служба ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго»