location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
У Кельменецькому РЕМ рятувальники провели інструктаж з питань пожежної безпеки
13 серпня 2018

13 серпня у Кельменецькому РЕМ вогнеборці району провели інструктаж з питань пожежної безпеки. Працівники районного сектору УДСНС розповіли енергетикам про важливість вжиття заходів, що запобігають пожежам, у місцях масового перебування людей та в побуті.

Зокрема, рятувальники розповіли трудовому колективу РЕМу про випадки пожеж, які сталися від початку року в області, пояснили, наскільки важливо дотримуватись безпечної поведінки, щоб запобігти виникненню пожеж. Наголосили на правильних діях у разі виникненні загорянь, нагадали правила безпечної евакуації людей, показали як користуватися вогнегасником, розповіли про інші підручні засоби, якими можна погасити незначне займання.

Крім того, фахівці служби порятунку перевірили, чи утримуються в належному стані шляхи евакуації з приміщення, чи є вогнегасники у спеціально відведених місцях установи. Про ці деталі інформує прес-служба управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Зазначимо, що енергетики Буковини тісно співпрацюють з рятівниками. Така робота є важливою та взаємовигідною для обох служб.

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»