location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Мешканці Красноїльська, що на Сторожинеччині, отримають зручні лічильники
10 серпня 2018

У селищі Красноїльськ Сторожинецького району енергетики розпочинають велику роботу задля покращення енергопостачання місцевих об’єктів інфраструктури та осель мешканців.

У рамках впровадження Інвестиційної програми Сторожинецький РЕМ планує до кінця серпня встановити понад сотню сучасних надійних і багатофункціональних лічильників із виносом на фасади будівель або електроопори.

Чому ця робота важлива і для чого це потрібно пояснює Сергій Захарчук, начальник Сторожинецького РЕМ.

Енергокомпанія постійно працює над покращенням якості надання своїх послуг. Тож, щоб поліпшити якість обслуговування споживачів електроенергії у Красноїльську, ми запроваджуємо програму із заміни та встановлення лічильників у доступне для контролерів місце. Тобто, встановлюватимемо прилади обліку на фасади чи електроопори, що мінімізує контакти контролерів з мешканцями. Це дасть змогу працівникам РЕМу регулярно фіксувати покази електролічильників, при цьому не турбувати мешканців. Крім того, зауважте, що нові прилади обліку – багатофункціональні, тобто це обладнання рахуватиме споживання електроенергії за двома тарифами: нічним та денним. Відтак, жителі Красноїльська отримають ще одну вигоду – відчують суттєву економію, бо нічний тариф вдвічі нижчий, ніж денний, – наголошує С.Захарчук.


Енергетики району добре усвідомлюють, яке значення для мешканців регіону має електроенергія. Красноїльськ не газифіковане селище, тож мешканці гріються, готують їжу, ведуть господарство винятково за допомогою електроенергії. Тож питання надійного та безперебійного електропостачання – є пріоритетним.

Енергокомпанія прагне якнайбільше покращити постачання електроенергії в оселі громадян. А встановлення багатофункціональних, стійких до перенапруг лічильників – один із кроків цієї масштабної роботи.

Окрім очевидних переваг, це обладнання завдяки багатотарифності ще й допоможе економити кошти споживачів: у нічному тарифі – з 23.00 до 7.00 – кіловат-година електроенергії коштує вдвічі дешевше. А розміщення приладу обліку на вулиці дозволить контролерам самостійно, без присутності власника оселі, знімати покази та формувати коректні рахунки.

Щоб здійснити ці роботи, енергокомпанія вкладає власні інвестиційні кошти, тож споживачі не платитимуть за оновлене обладнання.

Зверніть увагу!

У зв’язку із ремонтом мереж, енергетики змушені будуть періодично обмежувати споживачів від електропостачання. Разом з тим, працівники Сторожинецького РЕМ звертаються до мешканців Красноїльська усіляко сприяти електромонтерам і з розумінням поставитися до їхніх обов’язків.

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»