location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Енергетики краю допомогли Святому Миколаю подарувати діткам свято
19 грудня 2018

Напередодні дня Святого Миколая чернівецькі дітки з обмеженими можливостями отримали від енергетиків Буковини приємні сюрпризи. 

 Чернівецький благодійний фонд «Діти-інваліди» організував зустріч із сім’ями, де виховуються діти з особливими потребами. Малеча разом із батьками щиро спілкувалися з працівниками енергокомпанії, радо  приймали подарунки. Атмосфера спілкування наповнилася взаємною вдячністю та радістю від можливості знову зустрітися.

 Ця доброчинна акція стала можливою завдяки багаторічній співпраці Чернівціобленерго із Чернівецьким благодійним фондом «Діти-інваліди». Традиційно кілька разів на рік профспілка енергокомпанії ініціює та організовує допомогу буковинським діткам з особливими потребами та сім’ям, які потребують підтримки.

 

 Щоб привітати з днем Чудотворця та подарувати малечі трохи більше добра і допомогти їм повірити в чудо, буковинські енергетики оголосили збір посильної допомоги на підприємстві. Енергетикам краю вдалося зібрати щедрі подарункові набори за результатами акції «Подаруй дитині свято» та суттєвої підтримки керівництва енергокомпанії, зокрема Голови Правління Сергія Таранюка та Голови профспілки Марії Прокопець.

 

Енергокомпанія Буковини й надалі займатиметься доброчинністю, даруватиме радість та посильну допомогу тим, хто потребує підтримки.

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»