location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Персонал підприємства ознайомився з новими правилами охорони праці
13 грудня 2018

13 грудня, у день охорони праці, який проходить на підприємстві щомісяця, персонал служби механізації і транспорту (СМіТ) та Чернівецького РЕМу ознайомився із новими «Правилами охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв та відповідного обладання».

В учбовому класі СМіТ лекцію провів головний державний інспектор Управління Держпраці Чернівецької області Кудлик Юрій Іванович.

Тема навчання:  «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв та відповідного обладання».

Енергетикам наголосили на відмінностях та особливостях правил безпеки при експлуатації підіймальних пристроїв. Навчання полягають у вивченні нових особливостей безпечного виконання робіт у електромережах області із застосуванням вантажопідіймальних механізмів.

Крім того, мета навчальних курсів – регулярне підвищення кваліфікації працівників обленерго, безпечне виконання робіт в електромережах області, закріпити необхідні знання й навички та збереження життя та здоров’я працівників підприємства.

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»