location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Енергетики приєдналися до відзначення 100-річчя Буковинського віча
5 листопада 2018

100 років тому – 3 листопада 1918 року – у місті Чернівці відбулося Буковинське народне віче, яке проголосило возз’єднання Північної Буковини із Західно-Українською Народною Республікою та подальшу злуку із Великою Україною.

 

В урочистих заходах 3 листопада, присвячених цій події, взяли участь й представники Правління та трудового колективу обленерго. Зокрема, поклали квіти до пам’ятних дощок та вшанували пам’ять учасників Буковинського віча, а також молилися за здоров’я захисників, які нині боронять незалежність України, за процвітання Буковини, за мир та єдність усієї соборної України.

 

Разом із сотнями містян працівники енергокомпанії Буковини взяли участь й у багатьох інших заходах цього дня. Зокрема, в урочистій ході учасників Форуму інтелігенції на честь пам’яті загиблих учасників війни на Донбасі, яка рушила від Чернівецького університету до Театральної площі, у покладанні квітів до пам’ятника героям Буковинського куреня, що на вулиці Руській та до пам’ятника Т.Г.Шевченка, були присутні на урочистих зборах з нагоди 100-річчя Буковинського народного віча, які відбулися у музично-драматичному театрі та інших заходах.

 

Енергокомпанія Буковини приєднується до привітань земляків із ювілеєм визначної події як для Буковини, так і для усієї країни загалом.

 

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»