location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Путильський РЕМ отримав нового начальника
12 жовтня 2018

П’ятого жовтня Голова Правління Сергій Таранюк призначив начальником Путильського РЕМу Руслана Семенка.

 Руслан Вікторович приєднався до колективу обленерго у Сокирянському районі ще у вересні 1997 року. Розпочав службову кар’єру з роботи електромонтера з експлуатації розподільних мереж, згодом став майстром виробничої дільниці. Так, з року в рік, набуваючи цінний досвід у галузі електроенергетики, у жовтні 2016 року енергетик обійняв посаду головного інженера Сокирянського РЕМу. Завдяки знанням та організаторським здібностям Правління компанії довірило Руслану Семенко очолити роботу районних електричних мереж у Путильському районі.

 Варто зазначити, що Путильщина – доволі складний район з рельєфом поверхні, де на гірських схилах переважають масштабні смуги лісових насаджень.

Разом з тим, протяжність ліній електропередач району складає: ЛП-10 кВ – 358 км, ЛП-0,4 кВ – 983 кілометрів. З яких протяжність ліній потужністю 0,4 кВ на багатьох ділянках є понаднормові (понад п’ять кілометрів) – подекуди по 8-13 км.

Тож будувати та обслуговувати лінії електропередач у важкодоступних, часто екстремальних, умовах потребує від місцевих енергетиків глибоких знань та досвіду, часто вимагає приймати сміливі рішення.

 Правління компанії та трудовий колектив щиро вітають Руслана Семенка з призначенням на відповідальну посаду та бажають успіхів й наснаги у подальшій роботі. 

 

  Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»