location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Привітання Голови Правління з Днем міста
5 жовтня 2018

Сердечно вітаю усіх чернівчан з милим серцю святом – Днем міста!

Іменини рідних Чернівців об’єднують місцевих мешканців, вихідців та нащадків, гостей міста – усіх, кому дороге це місто, тих, хто любить і шанує чернівецькі звивисті вулички та неповторні дворики, цю подекуди нерівну бруківку та чудову архітектуру, мальовничі балюстради та неповторні фасади історичних будівель.

Ми пишаємося тим, що унікальне місто Чернівці вміло поєднало на своїх просторах громади різних національностей, тут комфортно, по-домашньому тепло почувається різнобарвне поліетнічне населення.

Ми, енергетики, щодня розвиваємося, разом робимо місто кращим, щасливішим. Кожен з нас по краплині вкладає у благоустрій та добробут чернівчан, щоб у кожній оселі було світло, тепло і затишно.

Нехай у нашому спільному домі панує мир та злагода, взаємна повага та єдність. Нехай відчуттям свята та гордості сповнюється серце кожного чернівчанина за свою велику дружню родину.

Спільними зусиллями, злагодою та згуртованістю дбатимемо про рідне місто задля процвітання та світлого сьогодення Чернівців.

З іменинами, неймовірні Чернівці! 

З найкращими побажаннями,

Сергій ТАРАНЮК, голова Правління АТ «Чернівціобленерго»