location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Літній відпочинок для дітей працівників енергокомпанія профінансувала на сотні тисяч гривень
20 вересня 2018

Упродовж літа оздоровилися та відпочили за фінансової підтримки Правління компанії й Профспілкового комітету 89 діток працівників підприємства.

У дитячих таборах Буковини та Прикарпаття провели веселі канікули у спілкуванні з однолітками дітки за 54 путівками. Зацікавили спортивними іграми, тематичними гуртками, корисними розвагами оздоровчі табори у Чернівецькій області: «Буковинське орлятко», «Вогник Буковини», «Юність», «Вербиченька», «Черемош», а також в Івано-Франківській – «Озерний» та спортивний табір у Ворохті.

 

Досвідчений персонал педагогів заохочував дітлахів походами, квестами, концертами, виставами, дискотеками, розмаїттям ідей у мальовничій атмосфері чудової природи Карпатського регіону.

Не менш захопливим був відпочинок діток, які разом із батьками провели час на морі – на базі відпочинку «Общепитовец», що розташована у Затоці, Одеської області. До берега Чорного моря оформили 35 путівок для дітей.

Загалом, на літнє оздоровлення дітей профком Товариства виділив понад 435 тисяч гривень.

Трудовий колектив компанії щиро завдячує Голові правління Сергію Таранюку та Голові Профкому Марії Прокопець за фінансову підтримку та можливість оздоровити дітей енергетиків, провести час цікаво, з користю та безліччю вражень.

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»