location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Увага! У Новоселицькому районі можливе тимчасове погіршення якості напруги
17 вересня 2018

На підстанції у селі Рідківці, яка живить кілька населених пунктів у Новоселицькому районі – ПС 110/10 кВ «Рідківці», трапилася аварійна ситуація. Внаслідок пошкодження електрообладнання без електропостачання опинилися сотні споживачів району.

З часу надходження повідомлення про аварійну ситуацію, енергетики докладають максимум зусиль, щоб відновити повноцінну роботу підстанції. Водночас, допоки тривають ремонтні роботи пошкодженого обладнання, споживачів кількох населених пунктів Новоселицького району, а саме – Магали, Чорнівки, Топорівців та Рідківців, тимчасово перезаживили до іншої підстанції.

Звертаємо увагу мешканців зазначених населених пунктів, що найближчими днями (ймовірно до кінця тижня) в оселях можливе погіршення якості напруги. Тому наполегливо просимо земляків віднестися до ситуації з розумінням та максимально обмежити споживання електроенергії: не вмикати без потреби електроприлади або тимчасово використовувати альтернативні джерела енергії.

Запевняємо, що енергетики докладають усіх зусиль, щоб усунути аварійну ситуацію якнайшвидше. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»