location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
До кінця року обленерго встановить у Чернівцях понад дві тисячі нових індивідуальних лічильників
12 вересня 2018

У вересні розпочалася робота із заміни індивідуальних електролічильників на вулиці Чортківській та прилеглому провулку, що у місті Чернівці. Станом на 10 вересня електромонтери вже встановили мешканцям 34 нових приладів обліку. Загалом на цій вулиці з провулком планується замінити 79 багатофункціональних приладів обліку зі встановленням їх у зручному для контролю місці.

Паралельно із встановленням лічильників енергетики проводять у цьому районі міста й оновлення мереж із заміною вводів до будинків, разом з тим мешканці мають змогу самостійно визначити, де їм краще розмістити новий лічильник: на фасаді будинку чи електроопорі.

У місті Чернівці, відповідно до інвестпрограми, задля оптимізації обліку споживання електроенергії до кінця року планується замінити 2314 індивідуальних багатофункціональних лічильників. Зокрема, продовжується, розпочата у серпні, робота зі заміни приладів обліку на вулиці Полєтаєва, 6в, 6г. У цих двох будинках заплановано встановити 207 лічильників. Станом на 10 вересня тут вже є 52 нових приладів обліку.

Паралельно такі ж роботи проводитимуться й в інших районах міста. Зокрема, енергокомпанія безкоштовно встановлюватиме багатофункціональні прилади обліку за низкою адрес (можливі зміни):

* на проспекті Незалежності, 86, 86а, 86б, 86в, 86г, 88а, 90, 90д, 92а, 92б, 119, 121, 123;

* вул. Пилипа Орлика, 1в, 1г,1д, 3а, 9, 11;

* вул. Владислава Трепка, 2, 4, 6, 8, 10;

* вул. Небесної Сотні, 22, 24, 26, 28.

 

Робота із заміни лічильників у багатоквартирних будинках відбуватиметься комплексно. Задля оптимального обліку споживання та покращення контролю за роботою нового обладнання, у багатоповерхівках додатково встановлюватимуть обладнання із модулем дистанційного зчитування показів лічильників. Це сучасне електрообладнання мінімізує контакти мешканців із контролерами, а компанії дозволить покращити облік споживання електроенергії та обслуговування споживачів. Адже сучасні електролічильники захищають помешкання від стрибків напруги в електромережі. Це обладнання з багатотарифним обліком, диференційованим за періодами часу (день-ніч).

Зверніть увагу!

У зв’язку із ремонтом мереж, енергетики змушені будуть періодично обмежувати споживачів від електропостачання. Працівники міськРЕМ завчасно попереджатимуть про це чернівчан, які проживають на цих вулицях.

Разом з тим, звертаємося до мешканців міста усіляко сприяти електромонтерам. Задля виконання робіт зі встановлення та заміни лічильників швидко та якісно, просимо мешканців Чернівців безперешкодно допускати енергетиків до приладів обліку.

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»