location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Енергетики взяли участь у міських заходах до Дня пам’яті та примирення
8 травня 2019

Енергопостачальна компанія Буковини традиційно долучилася до відзначення Дня пам’яті й примирення та річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Щоб висловити свою шану та повагу усім борцям за свободу, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни та злочинів проти людяності, скоєних у ті роки, працівники енергокомпанії взяли участь у міських заходах 8-9 травня.

 

Зокрема від імені усіх чернівецьких енергетиків працівники Товариства разом із представниками обласної й місцевої влади, громадськості міста, священнослужителями, ветеранами воєн та родинами Героїв взяли участь в урочистому покладанні квітів та мітингу–реквіємі біля пам’ятника воякам Буковинського куреня.

Працівники енергокомпанії взяли участь у заходах на Центральному цвинтарі міста, де спільним молебнем вшанували пам’ять загиблих воїнів на Сході країни та Героїв Небесної Сотні.

 

Також енергетики долучяться й до міських заходів до Дня пам’яті та примирення, організованих на 9 травня. А саме, візьмуть участь у пам’ятних мітингах та покладанні квітів на Соборній площі біля пам’ятника Перемоги, на меморіалах воїнам-визволителям у районах міста та інших урочистих заходах.

 

Енергетики краю закликають завжди пам’ятати про українців, які присвятили своє життя боротьбі в ім’я спільної перемоги над агресором.

 

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»