location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Чернівецький РЕМ – кращий за підсумками роботи Товариства з початку року
3 травня 2019

Енергокомпанія Буковини проаналізувала роботу трудового колективу упродовж першого кварталу року. Виробнича нарада відбулася на базі Заставнівського РЕМ за участю Голови Правління, Голови Профкому, директорів за напрямками, начальників відділів та служб підприємства, а також керівників районних електричних мереж.

Енергетики підвели підсумки результатів роботи Товариства за перший квартал, обговорили нагальні питання у діяльності підприємства в умовах реформування галузі електроенергетики. Наголосили на важливості побудови ефективних трудових взаємовідносин з новоствореними компаніями-постачальниками, озвучили завдання та проблематику поточних проблем. Зокрема, подальше зменшення втрат з розподілу електроенергії, якісного ремонту та ефективної експлуатації електромереж, утримання їх у належному й безпечному стані, забезпечення надійної роботи енергосистеми краю. 

Особливу увагу приділили контролю за роботою персоналу, безпеку праці енергетиків, подальше покращення матеріального та соціального забезпечення, відпочинку й оздоровлення працівників Товариства.

На засіданні заслухали керівників усіх районних електричних мереж, підсумували діяльність кожного підрозділу Товариства, розглянули питання з фінансової діяльності, збутової політики, виробничо-технічної діяльності та інші важливі питання.

Відтак, за підсумками роботи підрозділів упродовж першого кварталу визнали кращим Чернівецький РЕМ, друге місце у рейтингу посів Вижницький РЕМ, третє – Кіцманський РЕМ.

Сергій Таранюк, Голова Правління Товариства відзначив хорошу та ефективну роботу працівників цих підрозділів.

Разом з тим, була проаналізована робота тих районних підрозділів, які за підсумками результатів роботи посіли останні місця. Розглянули та обговорили труднощі й недоліки у роботі РЕМів, відтак сформували низку завдань задля усунення нинішніх помилок та недопущення їх надалі.

За наслідками виробничої наради керівники Товариства акцентували увагу на вирішенні поточних проблем у роботі енергокомпанії, мінімізацію ризиків у подальшій роботі, окреслили шляхи на покращення стану електромереж краю та забезпечення споживачів якісною електроенергією.

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»