location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Енергетики відзначили своїх колег – учасників бойових дій у Афганістані
12 лютого 2019

15 лютого 2019 року Україна відзначатиме День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.

 

У лютому 1989 року офіційно завершилася військова кампанія Радянського Союзу в Афганістані, тоді значна кількість військовослужбовців, у тому числі й українців, повернулися додому.

Майже десятирічна афганська війна завдала великої біди Україні: більше трьох тисяч земляків загинули, чимало – пропали безвісти, багато воїнів отримали інвалідність.

Ця військова кампанія залишила невиліковний біль у серцях тих, хто виконував «інтернаціональний обов’язок», тих, пройшов афганські гірські стежки, тих, хто втратив там своїх друзів, рідних, побратимів.

Ми зобов’язані пам’ятати про них.

 

Традиційно щороку до цього дня енергокомпанія вшановує  своїх працівників – учасників бойових дій в Афганістані. Правління компанії та профспілковий комітет привітали ветеранів-афганців з річницею і нагородили грошовими преміями та цінними подарунками.

 

За урочистим обідом колишні військовослужбовці мали нагоду поспілкуватися, пригадати своїх побратимів та буремні події на чужій невідомій землі.

 

Голова Правління Сергій Таранюк від імені усього колективу подякував ветеранам за те, що вони віддано працюють на підприємстві, побажав їм та їхнім родинам здоров’я, добробуту та миру.

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»