location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
У Хотині відбулася виробнича нарада за підсумками роботи Товариства за 2018 рік
31 січня 2019

Товариство підбило підсумки роботи енергокомпанії Буковини загалом та кожного із РЕМів зокрема упродовж минулого, 2018 року. Виробнича нарада за результатами роботи буковинських енергетиків відбулася за участю Правління компанії, Голови Профкому, директорів за напрямками, начальників юридичного відділу та служби протидії корупції, а також керівників районних електричних мереж.

 

Організатор заходу – Хотинський РЕМ.

 

Енергетики підсумували діяльність підрозділів обленерго та розглянули питання з фінансової діяльності, збутової політики, виробничо-технічної діяльності, обговорили юридичні питання, розглянули питання з охорони праці й пожежної безпеки, збереження майна компанії та виробничої дисципліни.

Особливу увагу звернули керівники компанії на роботу підрозділів в умовах переходу на новий етап розвитку ринкової електроенергетики. Зокрема, детально проаналізували питання врегулювання договірних відносин між операторами системи розподілу електричної енергії, постачальниками електроенергії та споживачами. Зауважили на вирішенні поточних проблем у роботі енергокомпанії краю та мінімізацію ризиків у подальшій роботі.

 

Енергетики проаналізували роботу трьох районних підрозділів, які за підсумками моніторингу результатів роботи РЕМів, посіли останні місця. Розглянули та обговорили труднощі й недоліки у роботі районних електричних мереж області, відтак сформували низку завдань задля усунення нинішніх помилок та недопущення їх надалі.

 

Водночас, Сергій Таранюк, Голова Правління Товариства відзначив колективи передових РЕМів за наполегливу та віддану роботу упродовж минулого року.

 

Загалом, виробничі завдання та планові роботи, поставлені на 2018 рік,  енергокомпанія Буковини виконала у повному обсязі.

 

Підсумовуючи результати наради, усі присутні ознайомилися із завданнями на 2019 рік задля надійної та ефективної експлуатації мереж, зниження технологічних витрат та покращення якості електропостачання споживачам надалі.

 

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»