location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Працівники обленерго взяли участь у заходах, присвячених Дню Соборності
22 січня 2019

Сьогодні, 22 січня у Чернівцях з нагоди Дня Соборності України у міських заходах, присвячених сторіччю знаменної події, взяли участь Голова правління АТ «Чернівціобленерго» Сергій Таранюк, Голова профспілки підприємства Марія Прокопець та представники трудового колективу.

 Зокрема, разом із представниками обласної й місцевої влади та громадськості міста, енергетики взяли участь у відзначенні важливого державного свята, яке розпочалося о 14.00 з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Крім того, урочисті заходи з покладанням квітів відбулися й біля Стели загиблих Героїв-буковинців, що на Центральній площі міста Чернівці та до пам’ятника Буковинського куреня.

 Урочистості продовжилися врученням нагород та концертом симфонічного оркестру у приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

 У приміщенні філармонії усі охочі мали змогу ознайомитися із фотодокументальною виставкою «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України», яку підготував Інститут національної пам'яті України.

 Колектив енергетиків Буковини приєднується до привітань з нагоди великої події – сторіччя Соборності України.

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»