location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980
Вижницьким дітям енергокомпанія подарувала новорічно-різдвяну казку
3 січня 2019

Добру історію та чарівну казку вижницьким діткам та їхнім батькам – енергетикам днями подарувала святкова подорож до Чернівецької обласної філармонії ім. Дмитра Гнатюка.

 Перед початком вистави «Буковинська казка» в обласній філармонії малеча зустрілася з Санта Клаусом та Феєю, які цікаво та весело провели новорічні розваги.

Новорічно-різдвяна фантазія на сцені філармонії захопила дітей та дорослих, які поринули у створення казкової історії Буковинських Карпат. Глядачі  разом з героями казки протистояли чарам Блуду, Мари та Баби Яги, зустрілися з добрим Мольфаром, володарями річок Дністра, Черемошу й Прута, феями Весни, Літа, Осені та Зими.

 Музичне пісенно-танцювальне дійство від артистів обласної філармонії показало чарівність та колорит звичаїв рідного краю, красу буковинського фольклору, нагадавши народні звичаї і колядування в ніч напередодні Різдва Христового.

Перед поверненням додому діти і батьки поринули у казку біля центральної Новорічної ялинки у місті Чернівці.        

Поїздку вихідного дня для дітей працівників Вижницького РЕМ до обласного центру на Новорічно-різдвяну фейєрію від артистів обласної філармонії стала можливою завдяки підтримці профспілки та керівництва енергокомпанії Буковини.

 

Колектив Вижницького РЕМ щиро завдячує Голові Правління Сергію Таранюку та Голові профкому Марії Прокопець за чудовий новорічний відпочинок та вітає усіх земляків з Новим роком та Різдвяними святами!

 

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»