Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

12.07.2018    
Борги за електроенергію ростуть, бо населення області не розраховується за спожите повністю

За результатами піврічного моніторингу мешканці Чернівецької області не оплатили усі кіловат-години, які спожили. В усіх районах краю рівень проплати поточних рахунків складає у межах 92-97%.

 

Так, мешканцям Буковини за перші півроку нарахували 408,9 млн грн. за спожиту електроенергію, з яких абоненти оплатили 398,7 млн грн.

Тобто 10,2 млн гривень наразі залишаються не сплаченими.

 

Торік за перші півроку приріст боргів серед побутового населення області становив понад 17 мільйонів гривень.

 

Ніби з першого погляду виглядає, що недоплати незначні (3-8%), та вони вперто і регулярно нагромаджують чималі борги. Як наслідок, зібраних коштів підприємству не вистачає для оплати й поточного споживання електроенергії, не кажучи вже оплату давніх боргів.

 

Крім того, варто пам’ятати, що електроенергія – є товар. Тож, щоб забезпечити своїх абонентів необхідними обсягами кіловат-годин незалежно від часу доби, погоди чи сезону, енергокомпанія закуповує їх в Енергоринку, сплачуючи вартість наперед.

 

На відміну від інших товарів, люди ж оплачують електроенергію по факту, за вже спожиту електроенергію. Для зручності розрахунків Товариство пропонує кілька варіантів надати покази лічильників та оплати (деталі на сайті http://oblenergo.cv.ua/).

 

Тож наголошуємо, що вчасний та повний розрахунок абонентів за спожиту електроенергію дає змогу Товариству надавати якісні послуги своїм споживачам.

 

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA