Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

26.04.2018    
Працівників Товариства – колишніх ліквідаторів, відзначили у роковини аварії на ЧАЕС

26 квітня увесь світ згадує подію 32-річної давності, коли в тодішній ще радянській країні трапилася наймасштабніша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики. Цього трагічного дня, у 1986 році вибухнув четвертий реактор на Чорнобильській атомній електростанції.

 

Внаслідок аварії на ЧАЕС у довкілля потрапила рекордна кількість радіоактивних речовин, обсяги якої за потужністю науковці порівнюють із 300 Хіросім. Радіоактивна хмара, що утворилася, пройшла європейською частиною СРСР, значною частиною Європи і, навіть дісталася східних територій США. 

 

Найбільшого радіоактивного ураження зазнали орієнтовно 600 тисяч ліквідаторів аварії – люди, які ризикували власним життям і здоров’ям,  отримали смертельні дози радіаційного опромінення.

Серед ліквідаторів є буковинці, які працювали і нині працюють в енергопостачальній компанії регіону. Зокрема, Костянтин Ірініч, Дмитро Перч, Микола Поленчук, Петро Присяжнюк, Роман Секретар, Михайло Трачук, Олександр Федоряк, Петро Костенюк, Михайло Мальований, Петро Пікін, Василь Перепелюк.

 

 

 

Енергопостачальна компанія ніколи не забуває своїх героїв і щороку відзначає працівників – колишніх ліквідаторів. Так і сьогодні  Правління та профспілковий комітет Товариства підприємства вшанували грошовими винагородами ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 

 

Увесь колектив Товариства з глибокою пошаною відзначає неоціненний вклад ліквідаторів, ми пам’ятаємо про Ваш героїзм і вдячні за відвагу та самопожертву.

 

 

 

Прес-служба АТ «Чернівціобленерго»

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA