Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

20.04.2018    
Працівники Пенсійного фонду області консультували енергетиків

В офіс компанії завітали працівники Пенсійного фонду Чернівецької області. Оксана Штифанович, головний спеціаліст Чернівецького відділу обслуговування громадян провела фахові консультації з приводу актуальних питань пенсійної реформи.

 

За словами спеціаліста практику індивідуального консультування громадян у трудових колективах та особисті зустрічі на підприємствах мають очевидний ефект в інформуванні людей щодо питань пенсійного забезпечення.

 

Адже ця проблема стосується не лише пенсіонерів, які працюють чи людей перед пенсійного віку. Як виявилося, сьогодні може будь-яка людина дізнатися про свій страховий стаж та суми відрахувань, які сплатили (або не сплатили) її роботодавці починаючи з 2000 року. 

 

Також пані Оксана відповіла на низку інших запитань.

Зокрема, енергетики цікавилися змінами у пенсійному забезпеченні, які відбулися з січня цього року, як змінилися суми виплат залежно від страхового стажу, торкалися питань визначення розміру пенсій за віком, порядок призначення і перерахунку пенсій, звернули увагу на осучаснення пенсій та перерахунку відповідно до змін прожиткового мінімуму, як можна зареєструватися на web-порталі Фонду тощо.

 

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

 

 

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA