Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

02.04.2018    
У Чернівцях на вулицях Приміській, Коцюбинського, Спортивна та Мазепи розпочинають заміну лічильників

Енергопостачальна компанія продовжує реконструкцію електромереж та обладнання електропостачання у Чернівцях.

Так, у квітні відновлюються роботи з модернізації електромереж на всіх вулицях Приміських з провулками, а також на вул. Коцюбинського, Спортивна та Мазепи.

Ці роботи заплановані відповідно до інвестиційної програми ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» на 2018 рік.

 

 – Приємно зазначити, що у приватному секторі цієї частини міста, технічний стан електромереж перебуває у досить хорошому стані. Тут оновлені електроопори, проведений самоутримний ізольований провід, встановлене інше сучасне електрообладнання. Тим не менше, щоб покращити якість обслуговування споживачів електроенергії, мінімізувати контакти контролерів з мешканцями та мати змогу регулярно фіксувати покази на цих вулицях необхідно встановити лічильники у доступне для контролера місце. Як правило у цьому районі міста встановлюватимемо лічильники на електроопорі, щоб у майбутньому не турбувати мешканців зайвий раз, коли потрібно зняти показники, – пояснює Сергій Захарчук, заступник начальника міського РЕМ. –Також ми замінимо лічильники минулого покоління на сучасні прилади обліку електричної енергії – двозонні лічильники.

 

До слова, двозонні прилади обліку – надійне, економне обладнання, яке має кілька очевидних переваг. Зокрема, ці лічильники захищають помешкання від стрибків напруги в електромережі, які можуть трапитися внаслідок аварії чи природних стихій. Багатофункціональні прилади налаштовані на облік спожитої електроенергії за двома тарифами: денний та нічний (з 23.00 до 7.00 кіловат електроенергії коштує вдвічі дешевше).

Щоб здійснити ці роботи, обленерго вкладає власні інвестиційні кошти, тож споживачі не платитимуть за оновлене обладнання. Навіть більше, чернівчани отримають змогу економити на електроенергії, ще й зникне необхідність щомісяця звітувати про обсяги спожитих кіловатів – контролери самостійно зніматимуть покази лічильників, не турбуючи мешканців будинків.  

 

Зверніть увагу!

У зв’язку із ремонтом мереж, енергетики змушені будуть періодично обмежувати споживачів від електропостачання. Працівники РЕМ завчасно попереджатимуть про це чернівчан, які проживають на цих вулицях.

Разом з тим, звертаємося до мешканців міста усіляко сприяти електромонтерам. Задля виконання робіт з реконструкції мереж швидко та якісно, просимо мешканців Чернівців безперешкодно допускати енергетиків до приладів обліку.

 

  

Нагадуємо:

* усе електрообладнання, в тому числі лічильники, встановлені населенню, є власністю ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго». Компанія приймає обладнання на свій баланс та здійснює ремонт, повірку, обслуговування власним коштом.

* споживачі зобов’язані безперешкодно допускати працівників обленерго до приладів обліку (згідно з «Правилами користування електроенергією» за недопуск до приладу обліку упродовж 5 робочих днів з моменту недопущення до вузла обліку, енергокомпанія має право обмежити постачання електроенергії).

* в обленерго працює Інформаційно-консультаційний центр, фахівці якого надають безкоштовні консультації з питань електропостачання.

Тел. (0372) 58-49-10.

 

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

 

 

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA