Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

16.02.2018    
До річниці виводу військ з Афганістану компанія відзначила своїх працівників – ветеранів війни

 29 років тому офіційно завершилася військова кампанія Радянського Союзу в Афганістані. У лютому 1989 року значна кількість військовослужбовців, у тому числі й українців, повернулися додому. Майже десятирічна афганська війна завдала великої біди Україні: більше ніж три тисячі земляків загинули, десятки – пропали безвісти, сотні отримали інвалідність.

 

Ця війна залишила невиліковний біль у серцях тих, хто пройшов вогневі афганські стежки, тих, хто втратив там своїх друзів та рідних. Ми зобов’язані пам’ятати про це. Тож з того часу саме 15 лютого в Україні відзначається День виводу військ з Афганістану.

Тому щороку традиційно у цей день енергопостачальна компанія вшановує  своїх працівників – учасників бойових дій в Афганістані. Правління компанії та профспілковий комітет привітали ветеранів-афганців з річницею і нагородили грошовими преміями та цінними подарунками.

 

 

 

За урочистим сніданком колишні військовослужбовці мали нагоду поспілкуватися, пригадати своїх побратимів та буремні події у горах Афганістану.

 

Голова Правління Олександр Лозовський від імені усього колективу подякував ветеранам за те, що вони працюють на підприємстві, побажав їм та їхнім родинам здоров’я, благополуччя та миру.

 

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

 

 

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA