Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

14.02.2018    
Обленерго завдячує усім мешканцям за сприяння у ліквідації наслідків снігопадів

Нещодавня негода показала, що спільними зусиллями буковинці здатні подолати будь-які перепони, в тому числі й природні стихії. Масштабні снігопади наприкінці минулого тижня об’єднали громаду міст та сіл Чернівецької області. Зокрема, із власною технікою вийшли представники приватного бізнесу, місцеві мешканці взяли лопати в руки і гуртом ліквідовували наслідки стихії.

 

До прикладу у Кіцманському районі місцевий інтернет-ресурс «Вільне життя» повідомляє, що незважаючи на безперервні снігопади, у складних погодних умовах значну допомогу у розчистці доріг району надали низка приватних сільськогосподарських товариств. Така злагоджена робота суттєво полегшила доїзд бригад електроенергетиків для ліквідації аварій на лініях електропередач. Відтак, разом вдалося усунути ускладнений рух на автотрасах і, внаслідку, оперативно полагодити обірвані від налипання мокрого снігу електромережі та відновити живлення осель споживачів.

 

За таку злагоджену роботу висловили подяку електромонтерам усіх місцевих РЕМ та небайдужим мешканцям області керівники районних органів влади й обласної адміністрації Буковини.

 

Обленерго також завдячує усім представникам місцевого самоврядування, організаціям, приватному бізнесу та мешканцям області за розуміння усієї складності ситуації та сприяння у ліквідації наслідків стихії.

 

 

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

 

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA