Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

06.02.2017    
Досвідчені енергетики також навчаються

Компанія безперервно проводить навчання своїх працівників, причому як новоприбулих, так і тих, хто давно працює.

Адже з’являються нові технічні засоби, оновлюються матеріали, обладнання – енергетика як галузь швидко змінюється, розвивається.

Саме цими днями у навчально-курсовому комбінаті обленерго триває навчання нових працівників. Наразі вони набувають теоретичних знань. Наступний етап фахової адаптації таких працівників – практика в місцевих РЕМ. Після її проходження всі будуть складати іспити. І лише за умови успішних результатів слухачів курсів зарахують у штат електромонтерів з експлуатації розподільних мереж обленерго.

Окрім теоретичних лекцій у навчальний курс входять й практичні заняття. Попри основної діяльності не останню роль у роботі енергетика відіграє вміння користуватися вогнегасником. Зокрема на полігоні підприємства кожен майбутній електромонтер має змогу спробувати погасити джерело вогнища за допомогою двох типів вогнегасників: ВП-6 та ВВК-3,5, іншими словами порошкового та вуглекислотного вогнегасника.

 

 

 

У навчально-курсовому комбінаті обленерго регулярно проходять планові заняття згідно зі встановленим графіком. Після навчання нових працівників наступними за парти сядуть досвідчені енергетики, які періодично проходять фахову перепідготовку на підприємстві.

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго».

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA