Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

23.11.2017    
У Чернівцях проклали нові лінії електропередач на Рівненcькій, Сторожинецькій, Прилуцькій вулицях та чотирьох Мукачівських провулках

Протягом місяця працівники міськРЕМ виконали капітальний ремонт повітряних ліній на значній ділянці Чернівців, яка охопила кілька вулиць та провулків. Зокрема частково чи повністю оновили лінії електропередач на вулицях: Рівненській, Сторожинецькій, Прилуцькій та чотирьох Мукачівських провулках.

 Під час робіт енергетики замінили дерев’яні опори на залізобетонні, очистили лінії від гілля, виправили дефекти, здійснили перетяжку проводів.

 У результаті цей мікрорайон міста отримав оновлені лінії електропередач, що значно покращило якість напруги для чернівчан. Разом з тим, здійснена робота у подальшому упередить ймовірність аварій через застарілі дерев’яні опори. Адже лінії електропередач у цьому кварталі були збудовані ще у 70-х роках минулого століття, тож фізично зносились.

 Загальна протяжність оновлених ліній на цих кількох вулицях становить 1717 метрів.

 

Зверніть увагу! Роботи з оновлення та ремонту повітряних ліній електропередач займає значних витрат ресурсів та часу. Залежно від складності траси, рельєфу місцевості та місця розташування опор, виконання цих робіт може тривати від кількох годин до кількох тижнів. Щоб замінити електропроводи на одній ділянці потрібно відімкнути усю лінію живлення. Тому оселі мешканців вулиць, які живляться від цієї лінії електропередач, доводиться тимчасово відключати від постачання електроенергії. Іноді абонентам доводиться обходитися без електроенергії по кілька годин щодня упродовж усього терміну поки триває ремонт лінії.

 

 

 

Про планові роботи з ремонту та оновлення ліній електропередач, а також з графіком планових відключень від елекропостачання можна ознайомитися на сайті http://oblenergo.cv.ua/ у рубриці «Відключення».

 

 

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго».

 

 

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA