Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

08.11.2017    
Розпалювати вогнища біля ліній електропередач небезпечно

Розведення багаття біля ліній електропередач (ЛЕП) можуть призвести до пожеж й знеструмлення підприємств та населених пунктів.

Відповідно до прогнозу Українського гідрометеоцентру упродовж листопада очікується вітряна і суха погода. У таких погодних умовах істотно підвищується ризик виникнення пожеж і загорянь, які може спричинити експлуатація несправної техніки та обладнання. Також є небезпечним спалювання стерні на сільськогосподарських угіддях, сухої трави та гілок у степових зонах і лісових масивах, необережне поводження з вогнем і, як наслідок, стати причиною великих пожеж.

У зв'язку з цим ПрАТ "ЕК "Чернівціобленерго" просить керівників підприємств, організацій і жителів області не спалювати суху траву й дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу ЛЕП та електричних підстанцій.

Звертаємо увагу, що законодавством України заборонено самовільно спалювати суху рослинність та її залишки. Неконтрольоване спалювання сміття, сухої трави та опалого листя призводить до забруднення навколишнього середовища й може спричинити пожежі. Винуватці таких пожеж несуть цивільну, адміністративну, а в низці випадків і кримінальну відповідальність за завданий матеріальний збиток та загрозу життю і здоров'ю людей.

Завдання енергетиків – забезпечити безперебійне постачання електроенергії побутовим споживачам і промисловим підприємствам.

ПрАТ "ЕК "Чернівціобленерго" нагадує:

– розведення вогню поблизу ЛЕП може викликати пошкодження та відключення в електричних мережах;

– дотримання простих правил пожежної безпеки поблизу електроенергетичних об'єктів дозволяє уникнути важких наслідків.

 

  

Прес-служба ПрАТ "ЕК "Чернівціобленерго"

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA