Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

20.09.2017    
ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» проводить VIІ корпоративний Чемпіонат з міні-футболу.

Чемпіонат з міні-футболу серед команд-підрозділів Компанії проводився шість років поспіль. За цей час футбольна гра стала доброю традицією та справжнім спортивним святом. Тож Правління та профком Компанії прийняли рішення провести такий турнір і в цьому році.

Турнір розпочався 16 вересня 2017 року. Команди були поділені на дві групи, матчі між якими відбувалися по коловій системі.

У групі «А» брало участь 7 підрозділів: Глибоцький, Новоселицький, Хотинський, Кельменецький , Сокирянський, Герцаївський райони електромереж та команда Управління. У групі «Б» брало участь також 7 підрозділів: Сторожинецький, Заставнівський, Вижницький, Кіцманський , Путильський, Чернівецький райони електромереж та команда служби механізації і транспорту.

Група «А» проводила змагання 16 вересня. Результатом змагань стала перемога команди Управління, друге місце зайняв Новоселицький РЕМ.

Група «Б» проводила змагання 17 вересня. У цій групі перше місце виборола команда Кіцманського РЕМ, друге місце зайняв Чернівецький РЕМ.

Підрозділи, які вибороли перше та друге місце, зустрінуться у півфінальних іграх 23 вересня на футбольному майданчику в комплексі «Маленький Париж».

Запрошуємо вболівальників прийняти участь у яскравій футбольній феєрії, а також підтримати свою улюблену команду.

Отже, 23 вересня чекаємо вас !

 

 

Профком

 

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA