Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

11.08.2017    
Щоб в оселі було світло - вчасно сплачуйте за електроенергію

     ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» звертається до споживачів із проханням -  вчасно і в повній мірі розраховуватись за спожиту електроенергію.

     Згідно «Правил користування електричною енергією для населення» (далі - ПКЕЕН), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 р. № 1357 побутові споживачі повинні розраховуватись за електроенергію щомісяця. 

     Якщо Вам не надійшла квитанція для оплати за електроенергію, Ви можете отримати рахунок у пунктах прийому платежів за комунальні послуги в банківських установах або дізнатися суму заборгованості, зателефонувавши до Call-центру за номером 58-49-80.

     Якщо Ви не згідні із сумою заборгованості, можете провести звірку по особистому рахунку, звернувшись в абонентський відділ РЕМ за місцем проживання.

     Зверніть увагу, в разі несплати або неповної оплати за спожиту електроенергію, згідно п. 27 ПКЕЕН, боржники будуть відключені від джерел енергопостачання.

     Відновлення постачання електроенергії здійснюється протягом трьох робочих днів у містах та п’яти робочих днів у сільській місцевості після звернення боржника із письмовою заявою у РЕМ та оплати заборгованості.

Тож шановні споживачі, будьте відповідальними та не створюйте собі додаткових незручностей. Вчасно сплачуйте за електроенергію.

 

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

 

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA