Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

15.06.2017    
До уваги споживачів електроенергії !

ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» регулярно вживає різних заходів щодо протидії крадіжкам електрообладнання та покращення охорони об’єктів енергетики. Адже, викрадення навіть невеликого елемента обладнання може стати причиною знеструмлення населених пунктів.

Зловмисники не гребують нічим, крадуть електропроводи, кабелі, опори та зливають трансформаторну оливу. При цьому вони не задумуються про те, як це може вплинути на енергетичну систему Буковини, у тому числі на роботу освітніх та медичних закладів чи підприємств.

Та найстрашніше, що під час скоєння крадіжки злочинці створюють загрозу для власного життя та здоров’я. Адже, об’єкти енергетики постійно перебувають під високою напругою і можуть стати причиною ураження електричним струмом.

Тому Адміністрація ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» закликає буковинців не ризикувати власним життям заради незаконного заробітку. Пам’ятайте, крадіжки електрообладнання - це злочин, за який передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Звертаємося і до свідомих буковинців, якщо Ви помітили біля об’єктів ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» підозрілих осіб чи стали свідком крадіжок електрообладнання, телефонуйте на лінію довіри Дирекції з питань захисту економіки Компанії за номером 58-49-99, у Call-центр – 58-49-80 чи диспетчерам РЕМ за місцем Вашого проживання. Ваша відповідальність може вберегти не лише безперебійне електропостачання, а й чиєсь життя.

 

 

 

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA