Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

29.05.2017    
Енергетики підбили підсумки роботи за перший квартал 2017 р.

Впродовж року ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» аналізує роботу підрозділів Компанії по збутовій, виробничо-технічній діяльності та з охорони праці й пожежної безпеки. Щокварталу енергетики підбивають проміжні підсумки і оцінюють діяльність підрозділів. Такий аналіз дозволяє визначити недоліки в роботі та оперативно їх виправляти.

28 травня на базі Путильського району електричних мереж енергетики провели нараду, за участі Правління Компанії та представників всіх РЕМ, де обговорили підсумки діяльності за перший квартал 2017 р.

 

Кожен із підрозділів розповів про свої здобутки та поточні проблеми. При цьому особливу увагу енергетики приділили таким питанням як виконання Інвестиційної програми Компанії, реалізація електричної енергії, боротьба із заборгованістю тощо.

У цілому в першому кварталі 2017 р. всі підрозділи Компанії продемонстрували хорошу динаміку розвитку, однак найкраще себе показали Новоселицький, Вижницький та Кельменецький райони електричних мереж.

Щодо тих РЕМ, які в рейтингу мали скромніші результати, на нараді було розроблено стратегію подолання проблем та план вдосконалення їхньої роботи.

 

Нарада припала на святкування 52-го традиційного свята - виходу на полонини «Буковинська ватра». Тож енергетики мали можливість долучитись до відзначення цього народного фестивалю.

 

 

Прес-служба ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA