Тарифи з ПДВ

   

   

 
 
Новини
« назад до переліку

18.05.2017    
Буковинські енергетики відзначили Всесвітній день вишиванки

Вже кілька років поспіль працівники ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» із нетерпінням чекають третього четверга травня. Адже саме цього дня українці по всьому світу відзначають Всесвітній день вишиванки. Енергетики дуже люблять це свято. Вони не лише приходять на роботу у вишитих сорочках, а й проводять різноманітні патріотичні конкурси чи флешмоби.

 

От і сьогодні працівники всіх районів електричних мереж та управління Компанії підтримали барвисту акцію та одягли вишиті сорочки. Окрім того, спеціально до свята енергетики пошили велику вишиванку розміром 2*3 м. А також як символ віри в краще майбутнє колектив Компанії випустив у небо жовто-блакитні кульки.

«Всесвітній день вишиванки – чудове свято. Воно нагадує нам про багатство нашої історії та культури, про красу та значення наших національних символів. Одягаючи вишиту сорочку, ми продовжуємо традиції наших предків та передаємо любов до українського молодшому поколінню», - зазначив Голова Правління ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» Олександр Лозовський

 


Герцаївський РЕМ

Сторожинецький РЕМ

Чернівецький РЕМ

Путильський РЕМ

Сокирянський РЕМ

Вижницький РЕМ

Глибоцький РЕМ

Новоселицький РЕМ

Кельменецький РЕМ

Кіцманський РЕМ

Хотинський РЕМ

 

Довідка:

Всесвітній день вишиванки започаткували у 2006 р. у Чернівцях.

Студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Леся Воронюк запропонувала одногрупникам обрати один день і разом одягнути вишиванки.

Того року до акції долучилося лише кілька десятків студентів та викладачів. Але поступово свято розросталося. Спочатку ініціативу підхопили навчальні заклади Чернівців, пізніше долучилися студенти та молодь інших міст нашої країни. А з 2014 р. День вишиванки святкує й українська діаспора. Минулоріч вишиті сорочки одягли у близько 50-ти країнах світу.

 

Прес-служба ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

  
Авторське право © 2009-2018
АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»

Правила використання інформації з сайту
58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 23-а
приймальня: +38 (0372) 58-49-82
 

Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA