location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980

Шановні споживачі електроенергії, чернівчани!


Дякуємо за те, що Ви з нами, ми усвідомлюємо, що електропостачання — основа розвитку всіх сфер життєдіяльності нашого регіону та високих стандартів якості життя кожної людини, тому завжди шукаємо рішення, яке принесе найбільше задоволення потреб споживачам, партнерам Компанії та людям!


З повагою комерційна дирекція.


person

Бакланов Віталій Володимирович

Директор комерційний


person

Коломієць Оксана Василівна

Заступник комерційного директора


business

Енергоінспекція 

 

Основне завдання: оперативно-методичне керівництво та контроль діяльності РЕМів та АТ “Чернівціобленерго” в частині дотримання доведених планів ТВЕ та здійснення ними нагляду за режимами споживання електроенергії споживачами та контроль за забезпеченням належної експлуатації розрахункових приладів і систем обліку електроенергії у споживачів.

Основна ціль на поточний рік: моніторинг, аналіз, контроль за процесом укладання договорів, методологічне забезпечення та організація роботи з юридичними споживачами; постійний контроль за виконанням підключення або відключення електроустановок споживачів згідно вимог ПКЕЕ у термін передбачений вимогами законодавчих актів.

 
person

Начальник енергоінспекції 

 
phone

(0372) 58-49-06


business

Служба балансів та нормування ТВЕ 

 

Основне завдання: проведення в області єдиної технічної політики енергокомпанії в сфері розрахунків балансів електроенергії татехнологічних  витрат електроенергії (надалі - ТВЕ) на передачу електричними мережами, виконання повного багатостороннього контролю  за фактичними балансами електроенергії та розрахунок нормативних обсягів ТВЕ на її транспортування  електромережами.

Основна ціль на поточний рік: постійний розрахунок балансів електроенергії та технологічних витрат електроенергії на передачу електричними мережами, що необхідні для аналізу та використання у техніко-економічних розрахунках.

 
person

Вакарчук Ірина Іларіонівна

Начальник служби балансів та нормування ТВЕ

 
phone

(0372) 58-49-71


business

Відділ по роботі з побутовими споживачами 

 

Основне завдання: надання роз’яснення та консультацій щодо застосування нормативно-правових актів, постанов НКРЕ та КМУ, сфера дій яких відноситься до реалізації електроенергії населенню; розглядає скарги та звернення побутових споживачів.

Основна ціль на поточний рік: 100% укладання договорів про користування електричною енергією згідно звернень громадян у встановлені терміни та виконання у повному обсязі заміни приладів обліку електричної енергії згідно графіків та у встановлені терміни.

 
person

 

Начальник відділу по роботі з побутовими споживачами

 
phone

(0372) 58-49-21


business

Відділ розподілу і контролю електричної енергії 

 

Основне завдання: контроль встановлення договірних (граничних) величин споживання електричної енергії (потужності) та  проведення коригування за заявами споживачів; організація проведення споживачами вимірів добових графіків споживання електричної енергії під час проведення режимних днів та застосування графіків обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ), обмеження споживання електричної потужності (ГОП).

Основна ціль на поточний рік: вчасне доведення структурним підрозділам граничного споживання електричної енергії та потужності; нормування договірних величин споживання електричної енергії та електричної потужності.

 
person

Мельник Галина Миронівна

Начальник відділу розподілу і контролю електричної енергії

 
phone

(0372) 58-49-22


business

Служба приладів обліку та метрологічного забезпечення 

 

Основне завдання: забезпечення єдності та необхідної точності вимірювань, проведення організаційно технічних заходів; забезпечення постійної готовності засобів вимірювань до виконання вимірювань з необхідною точністю та підтриманням метрологічної дисципліни під час підготовки, виконання та обробки результатів вимірювань.

Основна ціль на поточний рік: постійне забезпечення єдності та необхідності точності вимірювань, дотримання метрологічних норм і правил; виконання графіків повірки ЗВТ, калібрування ЕВП, ремонту ЗВТ, відсутність після повірки та ремонту.

 
person

Ульянов Григорій Мартіянович

Начальник служби приладів обліку та метрологічного забезпечення 

 
phone

(0372) 58-49-35


business

Відділ збуту електроенергії 

 

Основне завдання: забезпечення повної і своєчасної реалізації електричної енергії; контроль роботи по укладанню договорів зі споживачами про постачання електричної енергії в частині, що стосується відділу; прогнозування платоспроможного попиту на електроенергію на найближчий період; участь у впровадженні програм та програмних комплексів для автоматизації збутового процесу по розрахунках за використану активну і реактивну електроенергію.

Основна ціль на поточний рік: 100% укладання договорів про постачання електричної енергії згідно звернень громадян та у встановлені терміни; дотримання чинного законодавства в процесі продажу електричної енергії відповідно до діючих тарифів.

 
person

Семака Віталій Пилипович

Начальник відділу збуту електроенергії

 
phone

(0372) 52-75-43