location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980

Шановні споживачі електроенергії, чернівчани!


Дякуємо за те, що Ви з нами, ми усвідомлюємо, що електропостачання — основа розвитку всіх сфер життєдіяльності нашого регіону та високих стандартів якості життя кожної людини, тому завжди шукаємо рішення, яке принесе найбільше задоволення потреб споживачам, партнерам Компанії та людям!


З повагою комерційна дирекція.


person

Бакланов Віталій Володимирович

Директор комерційний


person

Коломієць Оксана Василівна

Заступник комерційного директора


business

Служба технічного аудиту

 

Основне завдання: оперативно-методичне керівництво та контроль діяльності РЕМів та АТ “Чернівціобленерго” в частині дотримання доведених планів ТВЕ та здійснення ними нагляду за режимами споживання електроенергії споживачами та контроль за забезпеченням належної експлуатації розрахункових приладів і систем обліку електроенергії у споживачів.

Основна ціль на поточний рік: моніторинг, аналіз, контроль за процесом укладання договорів, методологічне забезпечення та організація роботи з юридичними споживачами; постійний контроль за виконанням підключення або відключення електроустановок споживачів згідно вимог ПКЕЕ у термін передбачений вимогами законодавчих актів.

 
person

Московчук Віктор Анатолійович

Начальник служби технічного аудиту

 
phone

(0372) 58-49-06


business

Відділ балансів та робота з ОРЕ

 
person

Скідан Олександра Сергіївна

Начальник відділу балансів та робота з ОРЕ

 
phone

(0372) 58-49-71


business

Сектор по роботі з розподілу та споживачах відділу забезпечення розподілу

 

Основне завдання: надання роз’яснення та консультацій щодо застосування нормативно-правових актів, постанов НКРЕ та КМУ, сфера дій яких відноситься до реалізації електроенергії населенню; розглядає скарги та звернення побутових споживачів.

Основна ціль на поточний рік: 100% укладання договорів про користування електричною енергією згідно звернень громадян у встановлені терміни та виконання у повному обсязі заміни приладів обліку електричної енергії згідно графіків та у встановлені терміни.

 
person

 Довбуш Андрій Вікторович

Начальник сектору по роботі з розподілу та споживачах відділу забезпечення розподілу

 
phone

(0372) 58-49-21


business

Відділ договірної роботи 

 

Основне завдання: контроль встановлення договірних (граничних) величин споживання електричної енергії (потужності) та  проведення коригування за заявами споживачів; організація проведення споживачами вимірів добових графіків споживання електричної енергії під час проведення режимних днів та застосування графіків обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ), обмеження споживання електричної потужності (ГОП).

Основна ціль на поточний рік: вчасне доведення структурним підрозділам граничного споживання електричної енергії та потужності; нормування договірних величин споживання електричної енергії та електричної потужності.

 
person

Мельник Галина Миронівна

Начальник відділу договірної роботи

 
phone

(0372) 58-49-22


business

Служба обліку електроенергії 

 

Основне завдання: забезпечення єдності та необхідної точності вимірювань, проведення організаційно технічних заходів; забезпечення постійної готовності засобів вимірювань до виконання вимірювань з необхідною точністю та підтриманням метрологічної дисципліни під час підготовки, виконання та обробки результатів вимірювань.

Основна ціль на поточний рік: постійне забезпечення єдності та необхідності точності вимірювань, дотримання метрологічних норм і правил; виконання графіків повірки ЗВТ, калібрування ЕВП, ремонту ЗВТ, відсутність після повірки та ремонту.

 
person

Ульянов Григорій Мартіянович

Начальник служби обліку електроенергії 

 
phone

(0372) 58-49-35


business

Відділ забезпечення розподілу 

 
person

Семака Віталій Пилипович

Начальник відділу забезпечення розподілу

 
phone

(0372) 52-75-43