location_on

м. Чернівці

вул. Прутська, 23-А
phone_in_talk

Call - Центр:

(0372) 584 980

person

Захарчук Юрій Михайлович

Директор з охорони праці


business

Служба охорони праці 

 

Основне завдання: опрацювання ефективної системи управління охорони праці та сприяння удосконаленню діяльності у цьому напрямку кожного структурного підрозділу і кожного працівника та проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням, виникнення пожеж, зменшення збитків від пожеж та іншим випадкам загрози життю або здоров'ю працівників.

Основна ціль на поточний рік: щомісячне збільшення перевірки робочих місць працівників Компанії на 15% порівняно з попереднім роком та пропагування безпеки праці, способів запобігання виникнення ризиків виробничого травматизму, формування відповідального ставлення працівників до особистої безпеки та безпеки оточуючих, висвітлення цих питань у ЗМІ.

 
person

Мельник Віктор Анатолійович

Начальник служби охорони праці 

 
phone

(0372) 58-49-54


business

Відділ аналізу та моніторингу показників якості послуг та консультаційної роботи із споживачами 

 

Основне завдання: інформування заявників щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, та порядку їх застосування. Надання інформації та консультацій заявникам з питань щодо якості електричної енергії, послуг, пов'язаних з її постачанням, цін (тарифів), порядку оплати за надані послуги, умов та режимів споживання електричної енергії.

Основна ціль на поточний рік: надання відповіді на звернення у встановлені терміни згідно чинного законодавства; формування статистичних даних за зверненнями громадян відповідно до форми 65-ЕНЕРГО та формування даних з моніторингу показників якості послуг відповідно до форм звітності №11-НКРЕ (квартальна) та № 12 — НКРЕ (квартальна).

 
person

Сватенко Олена Григорівна

Начальник відділу аналізу та моніторингу показників якості послуг та консультаційної роботи із споживачами 

 
phone

(0372) 58-49-10


business

Навчально-курсовий комбінат 

 

Основне завдання: первинна підготовка, перепідготовка і навчання новим та суміжним професіям структурних підрозділів енергетичної Компанії, підвищення кваліфікації працівників та навчання з питань охорони праці згідно з чинним законодавством.

Основна ціль на поточний рік: забезпечення сталого розвитку та ефективної безперебійної професійної освіти основних категорій працівників на базі автоматизованої системи побудови та проведення електронного контролю знань і тренажу “Аспект — 6,0”.

 
person

Охньовський Василь Степанович

Директор навчально-курсового комбінату

 
phone

(0372) 58-49-30


business

Канцелярія 

 

Основне завдання: забезпечення своєчасної реєстрації кореспонденції, яка надходить в Компанію, її доставку за призначенням, а також обробку вихідної кореспонденції і доставку її в поштове відділення. Організація роботи з документами (документообіг) з моменту її створення або надходження до відправлення або передачі у архів.

Основна ціль на поточний рік: якісне, своєчасне ведення документообігу та забезпечення систематичного контролю за термінами виконання документів і їх правильне оформлення.

 
person

Дєєва Галина Орестівна

Завідувач канцелярії  

 
phone

(0372) 55-37-53


business

Їдальня 

 

Основне завдання: приготування їжі згідно вимог стандартів та технологічних карток.

Основна ціль на поточний рік: постійне дотримання режиму роботи і санітарного стану та задоволення потреб працівників Компанії якісним харчуванням.

 
person

Завідувач їдальні

 
phone

(0372) 58-49-05